دبیرستان دخترانه(دوره دوم)جامی نوین
   
مدیریت دبیرستان جامی نوین
 
 
مدیریت محترم دبیرستان جامی:
سرکار خانم معصومه نورمحمدی جامی
    
سرکار خانم معصومه نورمحمدی جامی، کارشناس ارشد زبان و ادبیات فارسی دانشگاه تهران،  دارای 35 سال سابقه مدیریت مدارس برتر تهران همچون شهدای هفت تیر، بعثت منطقه17 و نرجس منطقه6 هستند.
ایشان 2 سال معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش منطقه6 و 2 سال معاون مدیرکل امور شوراها در وزارت آموزش و پرورش بودند، که در این مدت 2 بار به عنوان کارمند نمونه انتخاب شدند.همچنین 5 بار به عنوان مدیر نمونه منطقه6 از ایشان تقدیر شده است.
پایان نامه ایشان  در مورد تأثیر ادبیات عامیانه در شعر دوره مشروطه می باشد.
سرکارخانم نورمحمدی با هدف استفاده از تجارب سالها خدمت در کسوت مدیریت مدارس، از سال 1392 اقدام به تأسیس مدارس غیردولتی ابرار نو (دبستان و  دبیرستان) در منطقه12 و دبیرستان دوره دوم جامی نوین در منطقه 6 نموده اند.
 
 
 

سلام عزیزانم؛
 خدا را شـکرکه فرصـتی یافته ایم تا حاصل سال ها تجـربه  ای که در کـنارجوانان و همکاران توانمند خود اندوخته ایم را در فضای صمیمی دبیرستان جامی به کار بندیم تا با فنون و هنر مدیریت استعداد این جوانان با احساس و انگـیزه ممـلکت  را شکـوفا نماییم به گونه ای که حتی کوچکترین استعداد هدر نرود و عناصر تفـکر، ایمـان، عـلم، عمل و اخـلاق در آنان متجلی گردد.
 بی شک با تــوکل به خـدا ، تـلاش و بـرنامه ریزی و اسـتعانت از راه و روش معصومین (علیـهما سلام) و بزرگان علم و ادب و هـمراهی والـدین دلـسوز ،این مهم محـقق خواهد شد .  اینچنین باد!
 
 
معصومه نورمحمدی جامی
مدیریت دبیرستان غیردولتی دخترانه جامی نوین
مهرماه 1393